Main Menu

movie 2545676 640Pies może okazać się zarazem świetnym kompanem, jak również aktorem. Istnieje mnóstwo filmów, w których istotna rola przypadła psu. Psi bohater jest bardzo popularny w filmach familijnych. Dobrze mieć świadomość, że potrzebuje on wyjątkowej atencji w trakcie zdjęć.

Zdrowa dieta dla psa

Widok psa w produkcji filmowej zdecydowanie oddziałuje na uczucia odbiorców, szczególnie maluchów. Psy wymagają właściwego przygotowania, żeby wypełnić wymagane zadania, a przy tym czułej troski. Należy zapewnić im komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas pracy. Nie należy przy tym ignorować także zdrowego jadłospisu. Dobrym wyborem dla psiego gwiazdora będzie sucha karma dla psa bez zbóż, która w składzie zawiera wiele niezbędnych mikroelementów oraz usprawnia funkcjonowanie jelit psiaka. Tego typu pokarm niweluje również ryzyko pojawienia się problemów żołądkowych.

Zachęcanie pysznymi przekąskami

Psi artysta bezsprzecznie zasługuje na rekompensatę za swoje starania. W związku z tym w miejscu nagrywania filmu muszą być dostępne treningowe przysmaki dla psa. Sprawią one psu wielką przyjemność, ale to nie wszystko. Tego typu smakołyki można użyć jako zachętę do działania w czasie pracy na planie. Warto dodać, że mają zdrowe składniki. Podejmując opiekę nad pupilem w czasie zdjęć, dobrze jest również zakupić suszone żwacze wołowe dla psa. Są smaczne, a jednocześnie pozwalają na utrzymanie higieny uzębienia. Pomagają także w skoncentrowaniu się przez czworonożnego gwiazdora.

Skład pożywienia ma znaczenie

ai generated 8644073 640Dużą wartość w przypadku psiego jadłospisu ma zawartość pożywienia. Trzeba wybierać jedzenie, uwzględniając specyficzne potrzeby i cechy pupila. W przypadku psów z nietolerancją pokarmową świetnie zda egzamin karma dla psa bez kurczaka. Podając ją psu, dbamy o jego dobre samopoczucie i energię w czasie zdjęć.

Praca z pupilem na planie filmowym rodzi więc potrzebę właściwego przygotowania oraz uwzględnienia potrzeb konkretnego pupila. Wysokiej jakości przysmaki dla psa naturalne dostarczą mu siły, sprzyjając jednocześnie koncentracji. Będą zasłużoną nagrodą po długich godzinach pracy.