Main Menu

Sala odpowiednia na konferencjęPodczas gdy szukamy odpowiedniego hotelu, czy też sali, to 1-a z ważniejszych spraw, jakie powinniśmy przemyśleć to przeznaczenie – najbliższe sąsiedztwo może odpowiadać na konferencję, ale inne na uroczystości weselne (w zależności od tego czy zaprosimy znajomych z dziećmi, czy też bez).

ring g8ff93ceb4 640Twórcy wyrobów jubilerskich to niezwykle zamknięte grono i ciężko się w nim przebić. Zwłaszcza, że profesja nie jest łatwa. Niemniej o ile się pragnie jest to wykonalne. W końcu pojedynczy trafiony szkic to nie wszystko. Sektor stale się doskonali, a każdej korporacji projektowej zależy na trwałych zarobkach. Choć w Polsce tworzenie biżuterii nie wydaje się tak prestiżowe jak w Francji bądź USA, reguła jest ta sama – znaczenie ma pomysł, jaki równocześnie olśni jak i zagwarantuje zysk. Jak artyści szukają inspiracji w Polsce?

anhui gc4319cbd0 640Zawód artysty muzycznego może wydawać się prawdziwą idyllą. Sława kojarzy się bardzo często z wygodnym egzystowaniem, w którym nie brak wyjątkowych przygód. W rzeczywistości jest to jednak niełatwa profesja. Zawód ten wiąże się z latami nauki oraz wieloma poświęceniami. Jak prezentuje się profesja muzyka od zaplecza?

philharmonie cologne g00689514f 640Zadaniem miejsc, typu muzea czy też galerie, jest zwłaszcza danie zwiedzającym możliwości spotkania ze sztuką. Czy są to eksponaty tradycyjne czy współczesne, obrazy czy stare maszyny. Wszelki spośród eksponatów wystawionych w galerii jest niezwykle drogocenny. I to nie tylko przez wzgląd na wartości estetycznych. Przeto istotne jest, żeby poza troską o ich wygląd, starać się o ich ochronę.