Main Menu

craft g3f39ae8d4 640Jesteś po długiej chorobie i powinieneś pozostać na L4? Zastanawiasz się co robić wolnym czasem, aby zaplanować go w atrakcyjny sposób? Serial, lektura, a może koncert online? Przedstawiamy garść ciekawych metod na to, jak odpocząć w czterech kątach, oraz zatroszczyć się o swoje zdrowie.

pamplona 4246922 1920Zadziwiające jak duża liczba osób marnuje weekend na „shoppingu”, spacerując pomiędzy alejkami w w sieciówkach. Choć na w naszym otoczeniu jest miliony nietuzinkowych zajęć – często decydujemy się na najbardziej oczywiste metody. A co jeśli mielibyśmy wykorzystać dni wolne nieco bardziej kreatywnie? Jeżeli brak Ci pomysłu czym się zająć w wolnym czasie w przestrzeni miejskiej lub masz ochotę spędzić czas ze swoim maluchem w ciekawy sposób – koniecznie przejrzyj ten artykuł! Doradzamy w nim – jakie kroki przedsięwziąć, by spędzić czas ciekawie, nie wyjeżdżając poza mury miasta.

Teatr, czy galerie sztuki, już same sugerują, że są dla osób dorosłych. Chodzą tam głównie poważne osoby, często bardzo dobrze sytuowane (w końcu nie każdego stać na najdroższe obrazy światowej sławy malarzy) oraz znające się na sztuce. Dla wielu osób już na samą myśl o dziecku w muzeum, czy galerii sztuki, włos się jeży na głowie.

Każdemu rodzicowi zależy na jak najlepszym rozwoju jego dziecka. Dlatego każdy powinien pamiętać o tym, aby wspierać dziecko jak najczęściej. Dzięki temu dzieci wiedzą, że rodzice w nie wierzą oraz same zaczynają wierzyć w siebie oraz w to, że może im się udać zrealizować ich cele.