Main Menu

Teatr, czy galerie sztuki, już same sugerują, że są dla osób dorosłych. Chodzą tam głównie poważne osoby, często bardzo dobrze sytuowane (w końcu nie każdego stać na najdroższe obrazy światowej sławy malarzy) oraz znające się na sztuce. Dla wielu osób już na samą myśl o dziecku w muzeum, czy galerii sztuki, włos się jeży na głowie.

Natomiast warto zabierać dzieci w takie miejsca, ponieważ od małego mogą się wiele nauczyć. Dzięki temu będę wiedziały, że są miejsca, w których należy się zachowywać zupełnie inaczej niż na przykład na placu zabaw. Co więcej, możemy zacząć uczyć nasze pociechy wielu rzeczy, oczywiście o ile sami mamy podstawową wiedzę na konkretny temat.

Kto wie, może dzięki zabieraniu dzieci w takie miejsca wyrośnie nam w domu nowy artysta, który będzie sprzedawał swoje obrazy najbogatszym ludziom, albo zainteresuje się historię i będzie zagłębiał te tematy w dorosłym życiu. Należy pamiętać, że warto zabierać dzieci w takie miejsca, ponieważ wpłynie to pozytywnie na rozwój naszych dzieci.